Вітання для працівників освіти із професійним святом

Дата: 02.10.2022 07:55

Шановні освітяни Крупецької територіальної громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти.

Це свято об’єднує усіх, хто сіє розумне, добре, вічне, хто крім знань, умінь і навичок прищеплює нашим дітям любов до рідної землі, шану до традицій, повагу до оточуючих, милосердя до стражденних.

З часу повномасштабного вторгнення російських окупантів на нашу землю - ви, наші освітяни, одними з перших долучились до волонтерської діяльності: готували смаколики, плели маскувальні сітки, збирали пожертви на потреби ЗСУ… Низький вам уклін і подяка за свідому громадянську позицію, за те, що своїм прикладом виховуєте підростаюче покоління у дусі патріотизму та любові до Батьківщини.

Хай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає багатий врожай освічених, культурних, талановитих, яскравих особистостей, які у майбутньому розбудовуватимуть нашу державу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та добра, благополуччя та достатку, тепла і затишку у ваших домівках, взаєморозуміння і підтримки  у педагогічному колективі, миру на нашій стражденній землі.

З повагою

Крупецький сільський голова                                   Віталій        МОШКУН