29 вересня у Крупецькій ТГ оголошено Днем жалоби в зв'язку із вшануванням пам’яті загиблого військовослужбовця Грановського Андрія Сергійовича

Дата: 28.09.2022 13:18

Народився Андрій Грановський 06 квітня 1999 в с. Хотин Дубенського району Рівненської області. Навчався у Радивилівській ЗОШ № 1. Закінчив Рівненський технічний фаховий коледж НУ ВГП, отримав спеціальність електрогазозварювальника.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів вступив на військову службу добровольцем.

Андрій Грановський проходив службу у Донецькій області, поблизу Бахмута, після цього був переведений у Харківську область.

22 вересня 2022 року Андрій Грановський загинув у м. Куп’янськ  Харківської області, під час виконання бойового завдання по захисту незалежності України.

У загиблого героя залишились батьки і молодша сестра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

З метою вшанування пам’яті військовослужбовця Грановського Андрія Сергійовича, розпорядженням Крупецького сільського голови 29 вересня у Крупецькій ТГ оголошено Днем жалоби.

Герої не вмирають!