Сплатити збір з одноразового декларування можна в електронному кабінеті

Дата: 23.09.2022 09:33

Головне управління ДПІ у Рівненській області інформує, що після подання громадянином одноразової (спеціальної) добровільної декларації автоматично відкривається інтегрована картка платника за відповідною територією та в приватній частині Електронного кабінету в розділі «Стан розрахунків з бюджетом» стає доступна інформація з відображенням реквізитів для сплати задекларованих сум збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування з можливим використанням однієї із наявних платіжних систем або згенерованого QR-коду за кодом платежу 11011100.

При скануванні QR-коду на смартфоні користувача автоматично відкривається мобільний застосунок банку зі сформованими реквізитами рахунків для сплати Збору.

Якщо платником була змінена адреса відповідно до «Звітної нової» або «Уточнюючої» Декларації, то платнику буде направлено повідомлення з оновленими реквізитами для сплати суми Збору.

В Електронному кабінеті забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення на підставі даних платника.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»