Рівненщина: єдиний податок поповнив бюджети громад на майже 595 мільйонів гривень

Дата: 09.09.2022 16:02

Суб’єкти   господарювання Рівненщини, які  працюють за спрощеною системою оподаткування, протягом січня-серпня 2022 року сплатили до місцевих бюджетів майже 595 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року ця сума збільшилась  на 31 млн грн, або на 6 відсотків. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий.
Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до  бюджетів громад, то найбільша частка сплаченого податку належить фізичним особам – підприємцям – це 478 млн гривень. Понад 82 млн грн сплатили юридичні особи, що працюють на 3 групі спрощеної системи оподаткування,  і 34 млн грн бюджети громад отримали від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи.
Дякуємо платникам податків за своєчасне виконання податкових зобов’язань. Саме за рахунок сумлінності суб’єктів господарювання економіка нашої країни отримує значну фінансову підтримку, що так необхідно у час протидії військовій агресії.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX