Про інформацію щодо джерел одержання об’єктів декларування

Дата: 01.09.2022 11:43

Фахівці Головного управління ДПС у Рівненській області нагадують про те, що триває кампанія одноразового декларування громадянами активів набутих за рахунок доходів, з яких не було сплачено належні податки та збори. При цьому, в одноразовій добровільній декларації відображається така інформація:

- відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України);

- відомості про об’єкти декларування в обсязі, достатньому для ідентифікації кожного з них. Це, зокрема, дані про вид, розмір та валюту активу, класифікацію банківських металів,  їх місцезнаходження або місце зберігання (крім предметів мистецтва та антикваріату, дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, ювелірних виробів, банківських металів, які не розміщені на рахунках, пам’ятних банкнот та монет тощо), вид, назву, рік виробництва (випуску) тощо, ставка та сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Звертаємо увагу, що в Декларації не зазначається інформація про джерела одержання (набуття) декларантом об’єктів декларування.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX