Допомагаючи ЗСУ – наближуємо нашу перемогу

Дата: 22.08.2022 14:07

Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, Крупецька громада активно долучилась до збору гуманітарної допомоги ЗСУ. Гуманітарні вантажі, до збору яких долучились мешканці громади, регулярно відправлялися нашим захисникам, які тримають оборону у Харківській, Одеській, Рівненській областях. Таким чином понад 20 тонн продуктів харчування, медикаментів, речей першої необхідності, амуніції було відправлено нашим військовослужбовцям.

На території громади проводились благодійні творчі заходи, зібрані кошти спрямовувались на закупівлю тактичного обладнання для ЗСУ.

Крупецькою територіальною громадою спільно з сусідньою Козинською територіальною громадою було придбано тепловізор вартістю 47800 грн., який вже використовується нашими захисниками під час виконання бойових завдань.

Нещодавно відправлено чергову партію гуманітарної допомоги військовослужбовцям Волині.

«До нас звернувся мешканець громади, командир взводу, який дислокується на Волині, із проханням посприяти в наданні продуктів харчування, речей першої необхідності, амуніції для військового підрозділу, який формується. Завдяки активній громадянській позиції мешканців громади та керівників місцевих агроформувань вдалось оперативно зібрати та передати гуманітарний вантаж нашим захисникам», - розповів Крупецький сільський голова Віталій Мошкун.

Висловлюємо подяку усім небайдужим жителям громади, гуманітарним організаціям, колективам та керівникам організацій та підприємств, волонтерам та активістам, які беруть участь у зборі матеріальної допомоги для наших захисників.

Разом переможемо!

Все буде Україна!