Привітання до Міжнародного дня молоді

Дата: 12.08.2022 11:15

Цьогоріч, у відповідності з указом Президента України від 28 липня 2021 року №-333/2021 «Про День молоді», наша держава вперше разом з усім світом святкує  Міжнародний день молоді, свято, яке було засновано Генеральною Асамблеєю ООН у 1998 році.

Нашій молоді сьогодні довелось завчасно подорослішати, взяти на себе відповідальність за своє майбутнє і майбутнє нашої держави, поповнити лави захисників України, сміливо ставши до бою,  активно долучитися до волонтерського руху.

Ви справжні герої, гідні громадяни та патріоти. Ми щиро пишаємося вами, адже ви робите все можливе для того, щоб  Україна була сильною, незалежною і процвітаючою.

З нагоди свята, щиро вітаю молодь Крупецької громади, зичу мирного неба, непохитної наполегливості у досягненні непідкорених висот, здоров'я, радості і добра, незламної віри у нашу перемогу.

Крупецький сільський голова                         Віталій МОШКУН