Рівненська область, Дубенський район

На Рівненщині СБУ викрила чергового колаборанта, який прославляв російські звірства

Дата: 28.07.2022 17:12
Кількість переглядів: 429

Перед судом постане місцевий мешканець, який, використовуючи заборонено соціальну мережу «Однокласники», проводив інформаційно-підривну діяльність проти України, шляхом поширення матеріалів у яких міститься глорифікація збройної агресії рф проти України.
Як встановило слідство, вказана особа заперечувала здійснення рашистами збройної агресії проти України та публічно закликала місцевих мешканців підтримати дії держави-агресора.
Під час обшуку за місцем його мешкання правоохоронці вилучили планшет та системний блок із доказами протиправної діяльності.
До суду скеровано обвинувальний акт стосовно вказаного громадянина України у вчинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність).
Документували протиправну діяльність співробітники Управління СБ України в Рівненській області спільно із працівниками Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва Дубенської окружної прокуратури.