28 липня 2022 року - День Української Державності

Дата: 28.07.2022 11:55

Шановні мешканці Крупецької територіальної громади!

28 липня 2022 року Україна вперше відзначає День Української Державності.

Українська державність – це тисячолітня історія нашого  народу, десятків поколінь, які шанують свою мову, звичаї, традиції, культуру.

Наша державність не обмежується роками незалежності України. Коріння української державності сягає Давньої Русі, якою правили великі князі.

Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі-України – 28 липня встановлено День Української Державності.

У наші дні, коли в Україні йде запекла боротьба з російськими окупантами  за збереження нашої незалежності та територіальної цілісності – усвідомлення українцями своєї національної ідентичності набуло надзвичайно важливого значення.

Сьогодні не залишилось жодної людини, яка б не чула про стійкість, мужність та незламність нашої держави та підступність, звірство, тероризм  росії.

Наші співвітчизники об’єдналися у боротьбі проти ворога, як на фронті, так і в тилу. Усі, від малого до старого, роблять свій посильний вклад у нашу перемогу.

Для пришвидшення перемоги у важкій боротьбі з московією нам необхідно зберегти єдність нашого народу та консолідованість суспільства, що стане запорукою подальшого успішного розвитку нашої держави.

З нагоди свята, бажаю усім мешканцям громади, а також усім, хто переїхав до нас з зони ведення активних бойових дій мирного неба, міцного здоров’я, мужності та стійкості духу, взаєморозуміння, злагоди у родинах та незламної віри у нашу перемогу!

З повагою

Крупецький сільський голова                                        Віталій МОШКУН