Рівненська область, Дубенський район

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБКУ ПОЛІВ АГРОХІМІКАТАМИ: ЗАМІЩИНА, ГОНОРАТКА, СИТНЕ, ГАЙКИ-СИТЕНСЬКІ, ТАБАЧУКИ

Дата: 18.07.2022 13:00
Кількість переглядів: 42

Повідомляємо, що в населених пунктах Крупецької територіальної громади буде проводитись обробка посівів сої та соняшника із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях ТОВ "Агролан Крупець", СФГ "Крупецьагроптиця", ТОВ "Крупецький комбікормовий завод", а саме:

- Заміщина, Гоноратка з 19.07.2022 - 23.07.2022р. препаратом Амістар Екстра, діюча речовина Ципроконазолу 80 г/л + Азоксистробин 200 г/л та Карате Зеон діюча речовиона лямбда-цігалотрин 50 г/л.

- Ситне, Гайки-Ситенські, Табачуки з 20.07.2022 - 22.07.2022р. препаратом Піктор, діюча речовина боскалід 200г/л + димиксистробін 200 г/л.

Обробка буде проводитись в нічний час.

Відповідальні особи за обробку, контактні дані телефони Заєць В.Г (тел.-06073634803, Мирончук О.В (тел.-0673634803).

Просимо пасічників та жителів громади вжити заходів щодо уникнення ризику отруєння бджіл, утриматися від випасу худоби та птиці, сінокосіння на прилеглих територіях.

ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, в нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема - згідно ст.21 ЗУ "Про захист рослин", ст.11 ЗУ "Про пестициди і агрохімікати" та ст.30, 37-40 ЗУ "Про бджільництво".

У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.