У селі Ситне поховали загиблого героя

Дата: 13.07.2022 15:08

Сьогодні, 13 липня 2022 року поховали загиблого героя солдата Желєзняка Едуарда Володимировича 1970 року народження, уродженця м.Вільногорськ Дніпропетровської області.

Заупокійна служба відбулася у Свято-Дмитрівській церкві ПЦУ с.Ситне. Поховали героя на Ситненському кладовищі.

Згідно інформації Другого відділу Дубенського РТЦК та СП солдат ЖЕЛЄЗНЯК Едуард Володимирович загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Берестове, що на Донеччині 06 липня 2022 року в результаті ворожого обстрілу.

Розпорядженням Крупецького сільського голови, з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час війни Росії проти України Железняка Єдуарда Володимировича, жителя села Ситне, на території Крупецької сільської територіальної громади 13 липня 2022 року оголошено Днем жалоби.

Щирі співчуття рідним та близьким...

Герої не вмирають.