Крафтові виробники можуть отримати креативний дизайн-проєкт безоплатно. Беріть участь у конкурсі

Дата: 08.07.2022 17:25

Projector Institute разом із Мінцифрою та Дія.Бізнес оголошують конкурс для виробників крафтових продуктів харчування (мед, олії, овочі, фрукти, сири, м?ясна продукція, випічка, трави тощо) з української сировини. Виробники мають створювати та реалізовувати продукцію в Україні та проводити благодійну або соціальну діяльність під час війни.
Що можна отримати:
? 10 проєктів із розробки айдентики
? 6 проєктів із моушн-дизайну
? 4 проєкти з розробки логотипа та пакування
? 5 проєктів з ілюстрації (рекламні матеріали, окремі елементи фірмового стилю, цілісна айдентика, постери, матеріали для соцмереж)
Як взяти участь у конкурсі?
1?? Заповнити анкету https://bit.ly/3NSUL18
2?? Підготувати відеопрезентацію українською мовою до 1 хв про свій бізнес, його особливість та який саме проєкт він хоче отримати.
3??Відеопітчинг потрібно опублікувати в Instagram або Facebook із відмітками Projector Institute та Дія.Бізнес та хештегом #хочу_креатив_від_projector до 14 липня.
Ми разом із Projector 30 фіналістів до 25 липня, з якими будуть співпрацювати протягом серпня-жовтня 2022 року.