Вітання з Днем дільничного офіцера поліції

Дата: 18.06.2022 06:10

Шановні дільничні офіцери поліції!

Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем дільничного офіцера поліції.

У дільничних офіцерів немає профільного напрямку діяльності, тому до вас звертаються за допомогою у різних ситуаціях: коли шумлять сусіди чи сваряться між собою родичі, при крадіжках та пограбуваннях, при порушенні громадського порядку хуліганами або особами в стані алкогольного сп’яніння та у багатьох інших випадках.

Робота дільничних завжди мов на долоні. Люди звертаючись до них, отримують реальну допомогу: необхідну пораду чи конкретне вирішення питання.

У цей важкий для України час, коли на сході і півдні держави точаться запеклі бої, а в усі куточки країни летять смертоносні ракети, коли у всіх регіонах діють диверсійно-розвідувальні групи ворога, охорона громадського порядку набуває особливо важливого значення. Завдяки вашим зусиллям, тут в тилу, ми почуваємо себе у відносній безпеці, тож дякуємо вам за професіоналізм, цілеспрямованість та відповідальність у виконанні службових обов’язків, за захист та охорону нашої громади.

З нагоди вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди у родинах, впевненості у завтрашньому дні, стійкості духу, сил і наснаги у вашій нелегкій, але такій потрібній праці.

Крупецький сільський голова                                      Віталій МОШКУН