В КРУПЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЬ БЛАГОДІЙНА ТВОРЧА ЗУСТРІЧ

Дата: 14.06.2022 15:55

12 червня 2022 року у відпочинковому комплексі «На Гургулях» у Крупецькій ТГ відбулась благодійна творча вечірка за участю видатного саксофоніста Якова Леонідова, який вимушено залишив рідне місто Харків через військове вторгнення росії.
Гості творчого вечора насолоджувалися мелодією, і сумною, і ніжно зворушливою, що виринала з душі так легко і майстерно, народжуючись знову і знову у руках майстра. У ці миті душевної насолоди, присутні, мабуть, на миттєвості забули про війну і той важкий щоденний стрес, що став тепер звичним станом душі кожного…
З перших днів війни мешканці Крупецької громади активно допомагають військовослужбовцям і волонтерам та беруть участь у громадських ініціативах. Хтось веде боротьбу на інформаційному фронті, хтось волонтерить, не зупиняється, збирає кошти, гуманітарну допомогу та передає її. Ось і сьогодні усі небайдужі люди внесли свою посильну грошову допомогу, свою часточку у наближення довгоочікуваної і стражденної перемоги!
Усім небайдужим мешканцям громади, хто долучився до цього благодійного заходу, шана і повага! Окреме спасибі пану Леоніду!
Доброчинні внески від творчого вечора будуть залучені на придбання тактичного обладнання для збройних сил України.
Віримо у перемогу України!
Все буде Україна!