Сім'я Левчуків (с.Крупець) здобула І місце в обласному змаганні "Велодень - 2022"

Дата: 08.06.2022 12:14

Керівники гуртків Ігор Левчук ("Скелелазіння") та Катерина Левчук ("Спортивне орієнтування" та "Оздоровча гімнастика") подали на конкурс одну з сімейних веломандрівок на козину ферму "D. Sheeps", власником якої - Дмитро Чупін, в с. Башарівка.
Конкурс з нагоди Всесвітнього дня велосипеда та проводиться з метою пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя, стимулювання активного дозвілля серед населення різного віку, як різновиду психологічного розвантаження у воєнний час та мотивація повернутися до мирного життя.
Основним завданням Велодня - 2022 - підвищення мотивації у населення до використання велосипеда, як екологічного виду транспорту, а також як необхідність у воєнний час зменшити використання автомобілів.

Вітаємо переможців!