1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 13:55

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День захисту дітей хочеться побажати кожній дитині міцної сім’ї, вірних друзів, нових позитивних і цікавих вражень - всього необхідного для безтурботного дитинства.
У теперішній нелегкий час, коли в державі четвертий місяць йде страшна кровопролитна війна, розв’язана російськими окупантами, захист наших дітей набув більш вагомого значення ніж будь-коли раніше. Адже діти – це наше майбутнє, наша надія і віра у завтрашній день.
Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.
З нагоди цього свята, діти Крупецької ТГ, які мають статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, отримали подарунки.
В Рідківському старостинському окрузі, з нагоди Дня захисту дітей, відбулось дитяче свято, організоване благодійною організацією «Сердечна допомога», яка переїхала із м. Бахмут Донецької області, за участі працівників сільської ради, закладів освіти, поліції. Участь у заході, окрім місцевих маленьких мешканців, взяли також діти внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово переїхали до нас із зони ведення бойових дій.
Під час святкування для дітей показували мультфільми, роздавали подарунки, аніматори влаштували розваги та конкурси, а працівники поліції ознайомили дітей із технікою, яка використовується для захисту правопорядку в громаді.