27 квітня 2022 року - в Крупецькій територіальній громаді день жалоби

Дата: 27.04.2022 15:42

Сьогодні Крупецька громада попрощалася із загиблим земляком, військовослужбовцем ЗСУ Лемещуком Володимиром Володимировичем.
Володимир Лемещук народився 10 травня 1998 року у с. Гайки-Ситенські. Навчався у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, по закінченню якої вступив на військову службу в Збройні сили України.
Капітан, командир механізованої роти Володимир Лемещук загинув 20 квітня у боях біля населеного пункту Попасна на Луганщині.
У полеглого захисника залишились дружина, троє дітей, батьки.
Згідно розпорядження Крупецького сільського голови, з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час війни Росії проти України, жителя села Гайки-Ситенські Лемещука Володимира Володимировича, що загинув, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, на території Крупецької сільської територіальної громади 27 квітня 2022 року оголошено Днем жалоби.