Вітання мешканців Крупецької громади із Великоднем від Крупецького сільського голови

Дата: 24.04.2022 08:27

Від щирого серця вітаю усіх мешканців Крупецької територіальної громади, внутрішньо переміщених громадян, які прибули до нас із районів ведення бойових дій, із світлим святом Христового Воскресіння.

Це свято величної перемоги світла над темрявою, яке підтримує людину у світлі Божої благодаті. Велике диво Воскресіння залишає відгук у наших серцях, наповнює їх вірою, надією та  любов’ю.

У ці дні ми звертаємось до Всевишнього з щирою молитвою за мир в Україні, просимо зберегти життя тих, хто захищає нашу Батьківщину від ворога, а також усіх наших співвітчизників, які опинилися в пеклі війни.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння, душевної рівноваги та стійкості. Нехай непохитна віра у перемогу добра над злом надихає вас на добрі справи задля майбутнього процвітання нашої держави, а свято світлого Христового Воскресіння принесе у кожну родину і нашу державу довгоочікуваний мир.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою

Крупецький сільський голова                                                                          Віталій МОШКУН