На Рівненщині майже 4 тисячі суб’єктів господарювання перейшли на сплату єдиного податку за ставкою 2 відсотки доходу

Дата: 15.04.2022 11:23

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що станом на 01.04.2022 бажання перейти на спрощену систему оподаткування за  ставкою єдиного податку у розмірі 2 відсотки доходу, виявили 3957 суб’єктів господарювання, з них – 741 юридична особа та 3216 фізичних осіб - підприємців.
Нагадаємо, Законом України від 15.03.20222120 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» передбачено створення на час війни спрощеної системи оподаткування з особливостями оподаткування, якою встановлено сплату єдиного податку у розмірі 2 відсотки доходу.
Скористатись спрощеною системою з особливостями можуть ФОП та юридичні особи, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 10 мільярдів гривень. До таких осіб, не застосовується обмеження щодо кількості осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах. Для цієї категорії платників встановлений звітний період квартал, сплата авансових внесків проводиться щомісяця до 15 числа.
З більш детальною інформацією щодо застосування ставки єдиного податку 2 відсотки можна ознайомитись  тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX”