У період воєнного стану штрафні санкції за порушення законодавства з єдиного внеску не застосовуються, пеня не нараховується

Дата: 14.04.2022 12:25

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану та протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану, штрафні санкції, визначені частиною одинадцятою ст. 25 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» тимчасово не застосовуються.
Поряд з цим не нараховується пеня, а нарахована пеня за ці періоди підлягає списанню.
Зазначені зміни внесені до Закону України № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану».