На Дубенщині переселенці отримують продуктову допомогу
Дата: 12.04.2022 11:08
Кількість переглядів: 534
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387496/373b6cf09e61501c19fd532cfa5834f1.jpg)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Нагадаємо, що Дубенщина отримала понад 12 т продуктів для переселенців. Їх придбала Рівненська обласна військова адміністрація у місцевих виробників за кошти державного бюджету. Так, згідно розподілу в район надійшло 4,6 т м’яса птиці, понад 2,8 т макарон, 1,6 т масла та 3,6 т твердого сиру. Усі продукти минулого тижня були відвантажені та передані територіальним громадам району.
Допомогу можуть отримати переселенці, які зареєструвалися і мають довідку ВПО. Звертатися необхідно у громади за місцем фактичного проживання.
![???????????????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f466.png)