ДО ЧЕРНІГОВА ПРИБУВ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ІЗ КРУПЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 10.04.2022 12:59

Жителі Чернігова отримали вантаж гуманітарної допомоги із Крупецької територіальної громади. Вантаж включає 7.4 тонн продуктів харчування, серед яких чимало смаколиків домашньої кухні, та 100 кг засобів гігієни.

Чернігівщина постраждала від бойових дій, про що свідчать розбиті житлові будівлі та сліди від пожеж. Багато людей залишилося без даху над головою та засобів для існування і потребують матеріальної підтримки.

В Крупецькій громаді робота щодо збору допомоги продовжується і вже в понеділок планується відправити черговий вантаж для постраждалих.

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради щиро дякує усім небайдужим жителям громади, меценатам, старостам округів, водіям, за внесок у справу підтримки постраждалих територій від бойових дій.

Тільки гуртом ми зможемо справитися із гуманітарною кризою, в якій зараз опинилися жителі постраждалих територій та наслідками війни.

Крупецька ТГ
З молитвою про мир