Держпідтримка АПК

Дата: 01.04.2022 16:29

Фермери з Дубенщини попри усі неймовірні труднощі цього сезону продовжують свою роботу. ??Зокрема, заходять в поле та сіють ранні ярі культури, не забуваючи при цьому про догляд за озимими.
????Все більше агроформувань району заручаються держпідтримкою - отримують безвідсоткові кредити на придбання матеріально-технічних ресурсів.
??Нагадаємо, що Постановою Кабміну від 12 березня №274 передбачено механізми надання фінансової підтримки суб'єктам підприємництва – сільськогосподарським товаровиробникам для провадження сільськогосподарської діяльності на період воєнного стану та протягом шести місяців після припинення чи скасування.
?Щоб дізнатись умови кредитування та отримати держпідтримку для проведення весняно-польових робіт аграріям Дубенщини ???? варто звернутись до найближчого відділення «Ощадбанку» або «Приватбанку».