КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР переформатувася в ГУМАНІТАРНИЙ ХАБ

Дата: 30.03.2022 17:32

Агресія росії проти України внесла корективи в життя кожного з нас. Так, етнопарк Ладомирія на Радивилівщині із центру дослідження та відродження Волині перетворився на місце сприяння Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним жителям країни.
Пріоритетом гуманітарної діяльності організатори визначили саме допомогу військовим. Наразі було здійснено декілька поставок продуктів харчування, предметів особистої гігієни і захисту захисникам. По тому – розпочали формування місцевого гуманітарного центру, який від сьогодні відкритий усім потребуючим.
- За короткий проміжок часу ми перелаштували нашу «Камінну залу» із місця проведення майстер-класів, навчання, активностей в центр допомоги тимчасово переміщеним особам. – каже Володимир Дзьобак, очільник етнопарку. Ми плануємо безкоштовно роздавати продукти харчування, побутову хімію, засоби догляду за дітьми, одяг і тому подібне. Цим ми намагаємося не замінити роботу державних органів, а доповнити і розширити її, охопити всіх, хто цього потребує.
??ДО ВІДОМА переселенців:
Гуманітарний центр в етнопарку «Ладомирія» працює:
????? Вівторок, середа і четвер
? з 11.00 до 13.00 год.
???? Адреса: місто Радивилів, вул. Шкільна, 1.
При собі просять мати паспорт ????