На термін дії воєнного стану в Україні заборонено відвідувати ліси пішки та транспортними засобами

Дата: 24.03.2022 12:57

Крупецька сільська рада Дубенського району Рівненської області повідомляє, що з 24 березня цивільним мешканцям Рівненщини заборонено відвідувати лісові масиви. Відповідний наказ підписав начальник обласної військової адміністрації Віталій КОВАЛЬ 23 березня 2022 року.

НАКАЗОМ забороняється: відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Рівненської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком Збройних Сил України, командуванням видів окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період воєнного стану.