Крупецька сільська рада попереджає про заборону розпалювання багаття в лісових масивах, в’їзду транспортних засобів і відвідування населенням лісів у період підвищеної пожежної безпеки!

Дата: 22.03.2022 12:12

Протягом пожежонебезпечного періоду на території лісового фонду забороняється:

- розведення  багать  у  лісі;

- в’їзд транспортних засобів на територію  лісового  фонду і відвідування лісів за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;                     - випалювати суху рослинність та її залишки на землях лісового фонду, а також  на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до  лісу (у  тому  числі проводити сільськогосподарські пали);

- звалювати  та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи.

Також НАГАДУЄМО, що в умовах воєнного стану свідомо нищити країну спалюючи суху траву та сміття – це ЗЛОЧИН!

Тому, пропонуємо громадянам забути про цю варварську практику випалювання усього зайвого разом із зеленим фондом нашої країни та  дотримуватися простих правил:

! не будьте подібними до орків – не паліть траву та сміття;

! допомагайте рятувальникам – не підкидайте їм роботи у вигляді гасіння наслідків неконтрольованих господарських ритуалів з вогнем;

! повідомляйте про паліїв і за можливості проводьте превентивні бесіди із сусідами, які нехтують попередженнями;

! будьте людьми і справжніми патріотами своєї України і пам’ятайте, що зараз будь-яка дія або наближає, або віддаляє нашу спільну Перемогу!