Дякуємо небайдужим мешканцям Крупецької ТГ за надану допомогу ЗСУ

Дата: 15.03.2022 14:29

З перших днів війни мешканці Крупецької територіальної громади активно включилися у роботу спрямовану на підтримку ЗСУ. У сільську раду та старостинські округи щоденно надходять продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, постільні приналежності, посуд, побутова техніка, ліки та багато інших речей, необхідних для забезпечення наших воїнів-захисників. У закладах освіти громади наші освітяни готують випічку, плетуть маскувальні сітки.

Зокрема, сьогодні в черговий раз було відправлено допомогу, зібрану мешканцями громади для наших бійців, цього разу у військову частину м. Рівного.

Дякуємо усім мешканцям громади за допомогу, яку ви надали і продовжуєте надавати нашим захисникам. Завдяки вашій підтримці та активній громадянській позиції наша армія непереможна!

Слава Україні!