Відбувся черговий тренінг “U-LEAD з Європою з розробки стратегії розвитку громади

Дата: 22.02.2022 17:23

17-18 лютого відбувся онлайн-тренінг “U-LEAD з Європою» для громад, що готують стратегії місцевого розвитку в рамках Програми підтримки розробки стратегій місцевого розвитку. Під час тренінгу було обговорено питання визначення структури стратегії місцевого розвитку в громаді, особливості збору даних для проведення аналітичної роботи, проведено практичні заняття та ряд інших заходів.
    В рамках Програми представники відібраних громад пройдуть навчальний онлайн цикл із покрокової розробки стратегії розвитку, а також отримають консультативну підтримку експерта в підготовці та проведенні засідань робочої групи, що працюватиме над розробкою стратегії в громаді.
    Крупецька громада увійшла до списку 6 переможців з Рівненської області в конкурсі відбору громад, які отримають експертну підтримку від Програми «U-LEAD з Європою» в питаннях розробки стратегії розвитку громади.
    Роботу над створенням стратегії розвитку громади планується завершити до кінця жовтня 2022 року.
    Участь у даній Програмі дасть можливість Крупецькій громаді створити дієвий стратегічний документ розвитку громади за підтримки кращих експертів у галузі стратегічного планування.
«U-LEAD з Європою»: Програма, що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.
#U-LEADзЄвропою