21 лютого 2022 року під головуванням Крупецького сільського голови Віталія МОШКУНА відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.02.2022 16:36

21 лютого 2022 року під головуванням Крупецького сільського голови   Віталія МОШКУНА  відбулося засідання

Комісії з питань захисту прав дитини

Комісія, що діє при виконавчому комітеті   Крупецької сільської ради, працює для  результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення їх інтересів, реалізації прав.

На порядку денному розглядалось питання про доцільність позбавлення батьківських прав мешканки Боратинського старостинського округу Крупецької сільської ради відносно її малолітніх дітей.

За результатами розгляду питання на засіданні комісії прийнято рішення про доцільність позбавлення батьківських прав матері, з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Т.в.о. начальника Служби у справах дітей                        Марія ПАСТУХ

Крупецької сільської ради