Заходи до Дня Єднання у Крупецькій громаді
Дата: 16.02.2022 14:22
Кількість переглядів: 2224
Заходи до Дня Єднання у Крупецькій громаді
Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого проголошено Днем Єднання.
Сьогодні, о 10 годині ранку, поблизу адміністративної будівлі Крупецької сільської ради, сільським головою Віталієм Мошкуном піднято Державний Прапор України. Під час церемонії підняття Державного Прапора працівники сільської ради спільно з мешканцями громади заспівали Гімн України. ![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04387496/766aa2573b3bece83e890d2fa0e8dbf6.jpg)
Відповідні заходи проведено також у старостинських округах Крупецької ТГ. До участі в заходах долучилися комунальні установи громади.