Рівненська область, Дубенський район

У Крупці цьогоріч будуватимуть дитсадок

Дата: 19.01.2022 09:34

У Крупці цьогоріч будуватимуть дитсадок

У 2022 році у Рівненській області заплановані роботи з будівництва одразу шести дитячих садків. Усі проєкти реалізовуватимуться у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це розповів голова ОДА Віталій Коваль.

«Велике будівництво» у 2022 році на території Рівненщини продовжується. Програма охоплює декілька соціальних напрямів, і розбудова дошкільної освітньої мережі – один із них. Відтак, цьогоріч у планах – побудувати шість дитсадків. Із них два проєкти – перехідні з минулого року. Це дитсадки в смт Мізоч та в Рівному на вулиці Коновальця», - повідомив Віталій Коваль.

Також зводитимуть нові дошкільні заклади в селах Крупець, Городок, Колоденка, Великий Олексин. Територіальні громади виготовили проєктно-кошторисну документацію. Також місцева влада співфінансуватиме будівництво об’єктів, що є основною вимогою включення до програми «Велике будівництво» у 2022 році.

Нагадаємо, у 2022 році, в рамках президентської програми, на Рівненщині запланована реалізація 16 проєктів: 5 шкіл, 6 дитячих садків, 5 спортивних споруд.