Крупецька територіальна громада розробить стратегію розвитку громади спільно із «U-LEAD з Європою»

Дата: 17.12.2021 14:55

Крупецька громада увійшла до списку 6 переможців з Рівненської області в конкурсі відбору громад, які отримають експертну підтримку від Програми «U-LEAD з Європою» в питаннях розробки стратегії розвитку громади.
    15 грудня 2021 року відбувся перший навчальний онлайн семінар в рамках Програми на тему «Комунікація та партисипаторні механізми для представників територіальних громад, відібраних для підтримки розробки стратегій місцевого розвитку». Спікерами на заході були Андрій Кучуран, експерт з питань комунікації та залучення «U-LEAD з Європою», Галина Хрущак, керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Львівській області.
    Робота над створенням стратегії розвитку триватиме до кінця жовтня 2022 року.
    Участь у даній Програмі дасть можливість Крупецькій громаді створити справді дієвий стратегічний документ розвитку за підтримки кращих експертів у галузі стратегічного планування.
    Додатково повідомляємо, що Крупецька громада у 2021 році за підтримки «U-LEAD з Європою» створила Центр надання адміністративних послуг.