З Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2021 16:51

З Днем вшанування учасників

ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низько схиляємо голови перед усіма героями, які в квітні 1986 року пішли в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, усвідомлено віддавши своє життя. Ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, працюючи в 30-тикілометровій зоні радіаційного лиха, виконали найвищий обов’язок перед рідною землею – зупинили  катастрофу, не дали їй перерости у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Дякуємо ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи, які втратили своє здоров’я, під час ліквідації наслідків найбільш страшної техногенної катастрофи ХХ століття.

Щиро бажаю всім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС міцного здоров’я, життєвої енергії, злагоди в родинах, достатку та благополуччя. Підтримки вам від держави, щирої подяки від людей за ваш великий подвиг в ім’я майбутнього України!

Нехай ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам'ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій, додасть нам усім толерантності та взаєморозуміння!

Крупецький сільський голова

Віталій МОШКУН