21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2021 22:34

21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає національне свято - День Гідності та Свободи, день, який об’єднав прагнення українців до кращого життя та визначив європейський вектор розвитку нашої держави.
            У цей день ми вшановуємо пам’ять наших співвітчизників, які віддали своє життя заради майбутнього наступних поколінь, заради визнання права народу на свободу і самовизначення.
            Хочу висловити щиру подяку всім, хто у важкі для нашої країни часи, восени 2013 року, постав на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.
             Низький уклін мужнім бійцям, які зараз захищають нашу державу на східних рубежах, у зоні проведення ООС, від свавілля окупантів.
              У цей визначний день бажаю усім здоров’я, взаєморозуміння, злагоди та незгасимої віри у краще майбутнє. Мирного неба над нашою землею та добробуту у ваших домівках.

Крупецький сільський голова                              Віталій МОШКУН