Проведено швидкісний Інтернет до клубу с. Полуничне

Дата: 12.11.2021 14:29

Проведено швидкісний Інтернет до клубу с. Полуничне

28 квітня 2021 року Урядом було затверджено постанову КМУ № 453 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості». На виконання постанови, у травні 2021 року, головою Крупецької територіальної громади було подано офіційну заявку Міністерству цифрової трансформації України для участі в державному проєкті «Інтернет-субвенції». Проєктом визначалася можливість підведення оптичного Інтернету до закладів соціальної сфери, розташованих у населених пунктах, у зв’язку з відсутністю у них мережі Інтернет.

В червні був здійснений виїзд робочої групи у с. Полуничне Крупецької сільської ради, під час якого було здійснено перевірку наявності волоконно-оптичних мереж у порядку, рекомендованому Міністерством цифрової трансформації.

У серпні 2021 року було розпочато процедуру закупівлі послуг підключення до широкосмугового доступу до Інтернету в рамках проєкту.

У жовтні цього року виконавчим комітетом сільської ради було погоджено ТДВ «Модем» проходження волоконно-оптичної лінії зв’язку у ґрунті вздовж траси Хотин – Полуничне та надано дозвіл на прокладання кабелю волоконно-оптичної лінії зв’язку по території Крупецької територіальної громади.

01 листопада цього року до клубу села Полуничне  Крупецької сільської ради проведено швидкісний Інтернет.

Таким чином, в результаті участі Крупецької громади у державному проєкті «Інтернет-субвенція», мешканці с. Полуничне матимуть можливість користуватися швидкісним Інтернетом.

Реагуючи на запити сьогодення, Крупецька громада і надалі братиме участь у подібних проєктах.