До відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівельну діяльність на території Крупецької ТГ

Дата: 01.11.2021 14:58

Оголошення

до відома суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівельну діяльність на території Крупецької ТГ

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради інформує про те, що, у зв’язку із значним погіршенням епідеміологічної ситуації та встановленням на території Рівненської області «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи та посилено контроль за дотриманням правил проведення торгівлі. Зокрема, заборонено ведення виїзної торгівлі (стихійних ринків).

Звертаємось до суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівельну діяльність на території Крупецької ТГ, із проханням дотримуватись карантинних обмежень та у своїй діяльності керуватися Постановами Головного державного санітарного лікаря України, які регламентують діяльність у сфері торгівлі.

сільської ради