Оголошення до відома мешканців Крупецької територіальної громади

Дата: 27.10.2021 17:16

до відома мешканців Крупецької територіальної громади

У зв’язку із значним погіршенням епідемічної ситуації в Рівненській області, збільшенням кількості нових підтверджених випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19, та з метою запобігання поширенню та ускладненому перебігу коронавірусної хвороби, МОЗ України рекомендує вакцинуватися у пунктах щеплень, які знаходяться в лікарських амбулаторіях ЗПСМ, а також у КНП «Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

На території Крупецької ТГ пункти щеплень діють у лікарських амбулаторіях ЗПСМ сіл Ситне і Теслугів.

Нагадуємо, що щепитися можуть усі бажаючі громадяни, старші 18 років. При собі достатньо мати документ, що посвідчує особу та ідентифікаційний код.

26 жовтня, на базі лікарської амбулаторії ЗПСМ с. Ситне, першу дозу вакцини  AstraZeneca отримав Крупецький сільський голова Віталій Мошкун, який закликає мешканців Крупецької територіальної громади наслідувати його приклад та захистити себе та своїх близьких від COVID-19.