НАЛАГОДЖЕННЯ ДІЄВОЇ СПІВПРАЦІ

Дата: 27.09.2021 11:07

НАЛАГОДЖЕННЯ ДІЄВОЇ СПІВПРАЦІ

Одним із основних завдань органу пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. Досягнення даної мети, відновлення засудженого у соціальному статусі повноправного члена суспільства, повернення його до загальноприйнятого соціально-нормативного життя у суспільстві неможливо без участі широкого кола громадськості, що є одним із основних принципів державної політики у сфері виконання кримінальних покарань. Громадський вплив і контроль за поведінкою засуджених дозволить досягти мети виправлення та ресоціалізації, формування у суб’єктів пробації стійкої мотивації до змін, відмови від кримінальної поведінки, розуміння переваг загальнолюдських цінностей.

10.09.2021 року, з метою виконання меморандуму про співпрацю та дієвої індивідуально-профілактичної та соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, начальником Дубенського районного сектору №3 Віктором Гаврилюком, було проведено робочу зустріч з директором Центру надання соціальних послуг Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області, Олійник Євгенією Леонідівною.

В ході зустрічі обговорено основні аспекти взаємодії сторін щодо надання соціальних послуг, суб’єктам пробації, які перебувають на обліку Дубенського районного сектору №3 філії Центру пробації у Рівненській області, спрямованих на мінімізацію виявлених криміногенних потреб (житло, освіта, робота, зловживання алкоголем, стосунки з рідними та близькими та у суспільстві), з метою профілактики недопущення скоєння нових правопорушень та подолання причин які штовхають їх на скоєння протиправних вчинків.

Начальник Дубенського

районного сектору №3                                                                  Віктор Гаврилюк