Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем дошкілля!

Дата: 27.09.2021 09:27

Шановні працівники закладів дошкільної освіти
Крупецької територіальної громади!
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем дошкілля!

Бути вихователем – високе покликання, адже ця професія  вимагає від людини глибокої самовіддачі, великого терпіння і любові до своєї справи.
Виховання дитини на початку її життєвого шляху – досить складне завдання, від успішного вирішення якого залежить становлення особистості кожного вихованця та його самореалізація у майбутньому.
    Щира подяка вам, шановні працівники дошкілля, за вашу професійну майстерність, терпіння та відданість улюбленій справі. Нехай кожен ваш день наповниться радістю, задоволенням від результатів своєї праці та вдячними посмішками ваших вихованців.
    Бажаю вам міцного здоров’я, сил і натхнення до нових професійних злетів. Нехай ваша професійна діяльність надає вам невичерпної енергії, життєвої мудрості та душевної гармонії, а у ваших домівках панує злагода, мир і достаток.

З повагою
Крупецький сільський голова                                                                               Віталій МОШКУН