До відома депутатів Крупецької сільської ради та громадськості !

Дата: 22.09.2021 16:43

До відома депутатів Крупецької сільської ради та громадськості !

01 жовтня 2021 року  в залі засідань Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області, відбудеться пленарне засідання чергової 17-ї сесії Крупецької сільської ради восьмого скликання.

Початок роботи сесії –  о 14.00 год.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

• Про звіт про роботу комісії з питань контролю за використанням коштів призначених соціальних допомог сім’ям з дітьми.
  • Про виконання старостами населених пунктів Крупецької ТГ обов’язків, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Положенням про старосту Крупецької  територіальної громади».
  • Про ліквідацію комунального підприємства «ЗЕЛЕНБУД» Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області.
  • Про затвердження розпоряджень Крупецького сільського голови, прийнятих протягом третього кварталу 2021 року.
  • Про внесення змін до програм Крупецької сільської ради.
  • Про проєкт Програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів на 2022-2025 роки.
  • Про затвердження переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
  • Про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності Крупецької сільської ради.
  • Про надання адресної одноразової матеріальної грошової допомоги.
  • Про внесення змін до бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2021 рік (17507000000).
  • Про виконання у 2020 році програм Крупецької сільської ради.
  • Блок земельних питань.
  • Різне.