Дата: 27.08.2021 15:21

У Крупецькій громаді тривають заходи із вшанування пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

З метою гідного вшанування подвигу та увічнення пам’яті загиблих, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства  освіти і культури Крупецької сільської ради у серпні  працівниками з благоустрою, педагогічними колективами та працівниками культури облагороджено обеліски загиблим односельчанам Назара Крохмаля, Івана Лемещука, Миколи Куліби, Андрія Ничипорука, та пам’ятні знаки полеглим у воєнні роки.

Розпорядженням сільського голови В. Мошкуна 29 серпня о 10.00 оголошено хвилину мовчання у Крупецькій територіальній громаді.

27 серпня члени виконкому сільської ради долучилися до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях».