Заходи до Дня Державного Прапора України у Крупецькій громаді

Дата: 23.08.2021 15:27

Заходи до Дня Державного Прапора України у Крупецькій громаді

Фото без опису Фото без опису

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня об 11.00 у Крупецькій сільській раді пройшла офіційна церемонія підняття Державного Прапора України та святковий концерт.

Фото без опису Фото без опису

З вітальним словом до присутніх звернувся Крупецький сільський голова Віталій Мошкун. У своєму  виступі голова громади зазначив,  що «…багато століть відбувалося формування нашого шляхетного та яскравого стягу – священного двоколору. Багато поколінь захисників української землі – нашої Вітчизни – проливали кров та клали на плаху історії свої голови за цей величний символ. Наш прапор – це найдорожчий символ, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогом у зоні ООС за свободу та незалежність нашої країни! Це – Символ свободи і волі, віри та сили українського народу».

Фото без опису Фото без опису

Право підняти Державний Прапор України  було надано підполковнику ЗСУ, учаснику ООС, мешканцю с. Крупець Хороновському Ігорю Івановичу.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто полягли за вільну, незалежну Україну. Відбулося урочисте покладання квітів до обеліску Слави.

По завершенню церемонії увазі присутніх була представлена концертна програма за участю гуртківців БК села Крупець (керівник М.А. Кундеус).

Фото без опису Фото без опису

Церемонії підняття Державного Прапора України відбулись також у старостинських округах Крупецької ТГ.