Рівненська область, Дубенський район

Святковий концерт до 30-річчя Незалежності України відбувся у Михайлівському старостинському окрузі

Дата: 23.08.2021 14:59
Кількість переглядів: 2640

22 серпня біля адміністративного приміщення Михайлівського старостинського округу Крупецької територіальної громади відбулися святкові урочистості, присвячені 30-річчю незалежності України.

З вітальними словами до учасників та гостей свята звернувся Крупецький сільський голова Віталій Мошкун. Слова вдячності, звернені до присутніх, прозвучали з вуст  старости Михайлівського старостинського округу Віктора Марковича.

Святковий концерт  проходив під гаслом «Мій сонячний дім – моя Україна!», який символізує бачення незалежності України як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців. Наша молода країна має  багатовікову історію. За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Цю справді знакову подію  неможливо вмістити у вузькі межі формальних святкувань.

Саме тому концертна програма заходу  поєднала сучасні пісні та пісні, що стали музичною спадщиною минулих поколінь, як символ культури нашої незалежності. У своїх колоритних виступах творчі колективи закладів культури громади, вихованці гуртків клубів сіл Гайки-Ситенські, Михайлівки і Баранне майстерно передавали  своєрідну «естафету» одне одному, створюючи  єдину композицію з десятків знакових для незалежної України танців і пісень.

Слова вдячності адресуємо працівникам закладів культури, усім учасникам та гостям свята.