РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області І Н Ф О Р М У Є

Дата: 29.06.2021 10:05
Кількість переглядів: 1918

РАДИВИЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області

І Н Ф О Р М У Є

24 червня 2021 року в приміщенні відділення поліції №2 Дубенського РВП ГУ НП в Рівненській області з метою профілактики та запобіганню вчиненню повторних кримінальних та адміністративних правопорушень особами засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, відбулася нарада керівництва Радивилівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та відділення поліції №2 Дубенського РВП ГУ НП в Рівненській області.

Основним завданням наради є покращення тісної взаємодії та здійснення спільних заходів відносно осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі з метою запобігання та профілактики вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень, які перебувають на обліку Радивилівського районного сектору.

В ході наради було визначено ряд спільних заходів: здійснення перевірок за  місцем проживання засуджених з метою вивчення соціальних умов та проведення профілактичної роботи, налагодження тісної взаємодії по обміну інформації відносно осіб схильних до вчинення протиправних дій, а саме надання інформації про вчинення такими особами адміністративних правопорушень та проявів негативної поведінки з метою своєчасного, дієвого впливу на причини вчинення таких дій, мінімізацію та усунення їх в майбутньому.

Начальник Радивилівського

районного сектору    Віктор ГАВРИЛЮК