У Крупецькій сільській раді відбувся круглий стіл з нагоди 25-ї річниці Конституції України

Дата: 25.06.2021 15:48

У Крупецькій сільській раді відбувся круглий стіл

з нагоди 25-ї річниці Конституції України

Сьогодні, 25 червня 2021 року в адмінприміщені Крупецької сільської ради відбувся круглий стіл «Конституція України – основний        закон держави суспільства» з нагоди 25-ї річниці Конституції України, за участю працівників закладів культури, освіти, виконавчого комітету сільської ради. Захід було організовано бібліотекарем Крупецької публічно-шкільної бібліотеки Тетяною Пігульською.

Із вітальним словом з нагоди 25-річчя з дня прийняття Конституції України звернувся до присутніх Крупецький сільський голова Віталій Мошкун, який  у своєму виступі наголосив на значимості для кожного громадянина  Основного Закону України.

В ході проведення заходу працівники сільської ради, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виступили з доповідями про передумови прийняття та зміни, які вносились до Конституції України протягом 25 років її існування.

Начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді  та спорту Микола Сова  розповів про історію виникнення Основного Закону України.

Начальник юридичного відділу Богдан Маркович висвітлив цікаві факти з історії Конституції України.

Начальник відділу державної реєстрації Ольга Максимів розповіла про значення Конституції України для держави та народу України.

Бібліотекар Крупецької публічно-шкільної бібліотеки Тетяна Пігульська повідомила присутнім про те, як змінювалась Конституція України протягом свого існування.

Учасники круглого столу мали можливість проаналізувати отриману інформацію, дізнатися нові цікаві факти та поділитися думками щодо необхідності дотримання засад Основного Закону України, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.

Наприкінці заходу, сільський голова запросив присутніх на заходи до Дня Конституції України та Дня молоді, які відбудуться 27 червня 2021 року на пришкільній території Крупецького ліцею.

Крупецької сільської ради