Рівненська область, Дубенський район

Прийміть щирі вітання зі святом Святої Трійці!

Дата: 20.06.2021 07:33

Шановні мешканці Крупецької сільської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання зі святом Святої Трійці!

Цієї святкової днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності і моральності, надає нам сили жити,  впевненості у перемозі  добра і любові, переконання в тому, що віра творить чудеса.  Це свято зближує людей, нагадуючи про важливість терпіння та милосердя, дає нам нагоду об'єднатися, згадати про духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним і близьким.

Хай Свята Трійця приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Зичу всім вам  здоров'я, злагоди в міцних родинах, а нашій державі та громаді – єдності, миру і розквіту!

В дні святкування Святої Трійці  минає 20 років з часу освячення Свято-Троїцького храму с. Крупець.

З нагоди цієї знаменної дати, вітаю настоятеля храму благочинного протоієрея Ігоря Данилюка та парафіяльну громаду Свято-Троїцької парафії  с. Крупець із престольним святом.

Бажаю, щоб наш храм і надалі залишався осередком Божого світла і духовної допомоги. Зичу усім міцного здоров’я, невичерпної віри та взаємної братньої любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, яких особливо зараз бракує Україні, добро і достаток будуть у Ваших оселях!

З повагою Крупецький сільський голова                                    Віталій МОШКУН