ОГОЛОШУЄТЬСЯ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «БРЕНД КРУПЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

Дата: 11.05.2021 11:01

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «БРЕНД КРУПЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ»

З метою покращення інвестиційної привабливості та створення символіки Крупецької територіальної громади виконавчий комітет Крупецької сільської ради оголошує конкурс «Бренд Крупецької територіальної громади» (далі Конкурс).

Метою Конкурсу є відбір ідей для створення логотипу (номінація 1) та слогану громади (номінація 2).

ЛОГОТИП громади – графічний знак або символ, який використовується для створення візуального образу громади, та забезпечення впізнаваності громади серед інших у соціумі. Логотип має легко сприйматись, бути універсальним, оригінальним, асоціативним, виразним, функціональним, лаконічним, унікальним, масштабованим, придатним до відтворення простими засобами.

СЛОГАН – це лаконічне слово або фраза, яка несе ідею або зміст, виражає відповідне інформаційне емоційне послання.

Умови Конкурсу:

Для участі в Конкурсі потрібно до 10 червня 2021 року надати Заявку на участь в Конкурсі (додається) та ескіз логотипу в електронному або друкованому вигляді на адресу Крупецької сільської ради за адресою: с.Крупець, вул.Довга, 68 або на електронну адресу krupetss@ukr.net з поміткою «На конкурс «Бренд Крупецької ТГ».

Ескіз логотипу в кольоровому варіанті у друкованому або в електронному вигляді, який має відповідати наступним вимогам:

- стосуватись життєдіяльності та пріоритетних напрямків розвитку Крупецької територіальної громади;

- позиціонувати громаду як розвинуту, прогресивну, зелену, культурну та при цьому має бути зрозумілим як у великому, так і у малому розмірі, не повинен містити складних деталей та заплутаних фігур/компонентів;

- має легко відтворюватися в чорно-білому та спрощеному кольоровому варіантах;

- супроводжуватися пояснювальним документом, який детально розкриває кольорову концепцію, що використовувалась автором при розробці самого символу логотипа та його складових, розкриває зміст та значення загального образу логотипа, а також коротке есе (приблизно до 250 слів), чому саме цей логотип має використовуватися в якості символу Крупецької територіальної громади.

Проект логотипу НЕ повинен містити наступних візуальних елементів:

– елемент, що не є оригінальним. Це означає, що в оформленні не можна використовувати зображення, роботи або подібні твори третіх сторін (наприклад, зображення видатних осіб, будинків тощо), елемент схожий на вже існуючі елементи оформлення, якщо це може порушити права третіх сторін;

– елемент, який є або був комерційним чи отримав права на пов’язання його з комерційним підприємством, брендом, послугою або товаром;

– державні герби, прапори або емблеми організацій;

– комерційні, релігійні або політичні символи чи будь-які логотипи інших організацій;

– підпис та/або ім’я дизайнера/художника;

– оформлення з використанням 3D або фотографії.

Проект слогану у друкованому або в електронному вигляді, який має відповідати наступним вимогам:

– бути звучним, чітким та коротким, який при цьому створює гармонічний та позитивний імідж Крупецької громади, розкриває її потенціал;

– відображати сукупність аспектів життя Крупецької територіальної громади та її мешканців. Має одразу привертати увагу та легко запам’ятовуватись;

– бути оригінальним та не використовувати відомі формулювання, цитати або фрагменти робіт третіх осіб;

– не містить жодний образ, політичні або релігійні мотиви, не є об’єктом інтересу третіх осіб;

Не можна використовувати слоган, який є або був комерційним чи отримав права на пов’язання його з комерційним підприємством, брендом, послугою або товаром.

Переможці безповоротно та безумовно з повною гарантією назавжди передає виконавчому комітету Крупецької сільської ради авторські права та інтелектуальну власність на логотип та слоган Крупецької територіальної громади.

Переможці Конкурсу отримають Грамоту Крупецької сільської ради «За внесок у розвиток Крупецької територіальної громади – розробку бренду Крупецької територіальної громади».

Оцінка та відбір переможців

Оцінка та відбір робіт здійснюється по 100-бальній системі: 50% балів формується шляхом голосування жителями громади (бали розраховуються пропорційно кількості до голосів жителів громади), та 50% балів шляхом голосування конкурсною комісією з визначення переможця Конкурсу (кількість балів розраховується пропорційно до кількості голосів членів комісії). Отримані бали сумуються і визначається підсумковий бал, згідно якого визначається переможець Конкурсу. Перемагає робота, яка набрала найбільшу кулькість балів.

Кількість заявок від одного учасника не обмежена.