Крупецькі школярі отримали нагороди «Олімпійського лелеченяти»

Дата: 30.04.2021 22:08

Нещодавно Рівненське обласне відділення НОК України за участю Спорт для всіх Рівненщини провели третій – обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя».

????Перемогу у загальному заліку виборола команда «Олімп» Крупецького ліцею. Зокрема, учні закладу були кращими у конкурсі «Презентація команди», підготувала Михалусь Н. П. та здобули перше місце у «Спортивній естафеті», керівник Пагуба М. М.

?Отож, враховуючи здобутки команди, до них завітали з нагородами організатори «Олімпійського лелеченяти». Голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради Микола Петренчук спільно з директором Крупецького ліцею Олександром Приступою та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради Миколою Совою вручили команді «Олімп» дипломи, медалі, кубки, спортивний інвентар та літературу на олімпійську тематику.

Після нагородження, серед учасників урочистого дійства був проведений інтелектуальний конкурс «Олімпійська вікторина». Сувеніри від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області дісталися найбільш ерудованим та кмітливим.