Акція "За чисте довкілля"

Дата: 01.04.2021 17:27

ШАНОВНІ  ГРОМАДЯНИ!

В період з 1 квітня  по 1 травня Крупецька сільська рада оголошує про проведення місячника Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з метою забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах громади.

Тому, запрошуємо мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ та організацій, депутатів та членів виконкому вийти і організувати очистку територій підприємств, прибудинкових та придорожніх територій, власних земельних ділянок, берегів водойм, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зимовий період, упорядкувати території меморіальних комплексів, пам’ятних знаків та кладовищ.

Шановні мешканці! Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться   весняної акції, аби на території Крупецької сільської ради панували чистота і порядок!

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради