Оголошення до відома мешканців Крупецької територіальної громади

Дата: 31.03.2021 15:14

до відома мешканців Крупецької територіальної громади

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради інформує про те, що, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Рівненській області, виявленні нових випадків захворювання коронавірусом на території району та Крупецької громади,   на підвідомчій території встановлено помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Звертаємось до мешканців громади із проханням суворо дотримуватись протиепідемічних заходів та обмежити перебування у місцях масового скупчення людей, уникати контактів із сторонніми особами у продовольчих магазинах, аптеках, медичних закладах.

Під час відвідування громадських місць користуйтеся дезінфекторами, рукавичками та захисними масками, дотримуйтесь правил особистої гігієни, здійснюйте регулярне провітрювання та дезінфекцію своїх помешкань.

При підозрі або підтвердженні захворювання на коронавірусну інфекцію СOVID-19, просимо хворих та контактних осіб дотримуватися режиму самоізоляції та виконувати інструкції сімейного лікаря.

Бережіть себе і своїх близьких! Будьте здорові!